MARTEKNİK MAKİNA MÜH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Hakkımızda

Marteknik Makine Mühendislik 2000 yılından bugüne  İstanbul/Tuzla’da faliyet göstermektedir.
Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet suna bilmek için Almanya da eğitim almış uzman kadromuz ile birlikte her türlü çözüm ortaklığına hazır bulunmaktayız.
Marteknik dgs birçok alman firması ile çözüm ortaklığında bir araya gelmiştir.
Ağır iş makineleri pres çatlakları Alüminyum Bakır Paslanmaz gibi özel Kaynaklarınızın çözümü için her geçen gün kendini geliştirmekte olan firmamız sizinle çözüm ortaklığında buluşmak için bekliyoruz.
Sizinde Türkiye de çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyarız.
 

Über Uns

Markteknik mit Sitz in Istanbul/Tuzla, wurde im Jahre 2000 gegründet und stellt sich seither erfolgreich jeder Herausforderung die Sie wünschen. 
Mit in Deutschland ausgebildetem Personal, langjähriger Erfahrung und zufriedenen Kunden, stellen wir uns als verlässlichen Partner.
Unsere Stärken sind spezifische Schweißlösungen von Aluminium und Edelstahl aller Art. Ebenso führen wir Wartungen und Reparaturen an Ihren Maschinen durch.
Wir würden uns über eine Zusammenarbeit mit Ihnen sehr freuen.
 

 
SAYGILARIMIZLA
MARTEKNİK MAKİNA MÜH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  

MİSYONUMUZ

ULUSLARARASI BAKIŞ
Firmamızı, uluslararası piyasada saygın ve güvenilir bir marka haline getirmek

GÜVEN
İnsana değer veren müşteri odaklı hizmet anlayışımız ve yönetim sistemimiz, çeşitli sektörlerden seçkin müşteriler ve lider kuruluşlarla uzun yıllara varan beraberlikler sağlamıştır.

BERABERLİK
Karşılıklı kazanma stratejisiyle hareket ederek çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle ortak paydada olduğumuzun ve çıkarlarımızın paralel olduğunun bilincideyiz.

İSTİHDAM
Üretimin bir ülke ekonomisine en önemli katkısı istihdamdır. Biz de çalışanlarımıza çok geniş sosyal haklarla beraber işlerini severek, azimle ve verimli bir şekilde yerine getirmelerini sağlayacak ortamları sunuyoruz.